Kancelaria prawna w Olsztynie - to tu otrzymasz profesjonalną pomoc w sprawach cywilnych, rodzinnych czy karnych.

Doświadczony zespół prawników z Kancelarii PDtax!

O nas

Skuteczny Adwokat w Olsztynie

Nasza kancelaria adwokacka od wielu lat oferuje kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie prawa cywilnego. Nasi klienci doceniają nie tylko fachowe porady prawne, ale również naszą rzetelność, terminowość oraz przede wszystkim skuteczność. Niezależnie od tego, dlaczego chcesz skorzystać z pomocy kancelarii adwokackiej, zawsze skupiamy się na osiągnięciu korzystnego rozwiązania. Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów w sprawach karnych i przed organami administracji publicznej, sporządzamy opinie prawne, pomagamy w sprawach rozwodowych i w sprawach rodzinnych oraz bierzemy udział w rozwiązywaniu konfliktów podmiotów gospodarczych. Naszą misją i głównym celem jest pomoc klientom w wyjściu z ciężkiej sytuacji życiowej lub biznesowej oraz rozwiązanie ich problemów.

Radca prawny – profesjonalna obsługa klientów indywidualnych

W wielu sytuacjach, nawet jeśli dana sprawa nie dotyczy bezpośrednio nas lub kiedy prawo w teorii stoi po naszej stronie warto skorzystać z pomocy prawnej. Radca prawny może wyjaśnić wszystkie niejasne artykuły prawa, co znacznie ułatwi zrozumienie sytuacji z prawniczego punktu widzenia. Spotkanie i konsultacja z radcą prawnym to sposób na rozwianie wątpliwości, nawet w bardzo skomplikowanych sprawach. Zajmujemy się szerokim zakresem spraw klientów indywidualnych, w tym również przedsiębiorców. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dokładną analizę problemów, z którymi zwracają się do nas klienci i wybór odpowiednich środków prawnych potrzebnych do jego rozwiązania.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz porady prawej, to zapraszamy Cię do naszej kancelarii w Olsztynie. Nasz zespół dokładnie przeanalizuje Twoją sytuacje i pomoże Ci w podjęciu dalszych działań.

Adwokat
Krzysztof Parciak

Adwokat
Joanna Dowgwiłłowicz

Doradztwo
podatkowe

Doradztwo
prawne

Rejestracja firmy
Europa

Rejestracja firmy offshore

Inne
usługi

Prawo cywilne

Obsługa prawna
firm

Prawo rodzinne

Prawo pracy

Prawo karne

Porada prawna – zapraszamy na konsultację

Kontakt

Kancelaria adwokacka z zakresu prawa cywilnego

Nasza kancelaria adwokacka świadczy szeroki zakres usług w ramach prawa cywilnego. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną podpartą wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak m.in. prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo spadkowe, prawo rodzinne i wiele innych. W zakres świadczonych usług wchodzi udzielanie porad prawnych, opracowywanie projektów umów i innych aktów prawnych, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentowanie klientów w postępowaniu arbitrażowym, mediacyjnym oraz w przed sądem. Nasza kancelaria adwokacka udzieli porad prawnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, które dotyczą m.in. ochrony dóbr osobistych, eksmisji, odszkodowań i zadośćuczynienia, zapłaty należności wynikających z umów, zasiedzenia i rozgraniczenia nieruchomości. Poza tym kancelaria adwokacka PDTax mieszcząca się w Olsztynie specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych z zakresu m.in. prawa pracy, prawa cudzoziemców oraz prawa spadkowego. Oferujemy równie usługi prawne dla klientów biznesowych w sprawach cywilnych dotyczących postępowania egzekucyjnego, dochodzenia odszkodowań oraz zobowiązań.

Zobacz pełną ofertę

Radca prawny Olsztyn

Radcy prawni w Olsztynie zapewniają usługi prawne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami (obsługa prawna przedsiębiorców i obsługa spółek handlowych), jak również z klientami indywidualnymi m.in. w zakresie spraw dotyczących prawa cywilnego i prawa karnego. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne podejście do każdej sprawy. Z nami można rozwiązać każdy problem!

Kancelaria radców prawnych – obsługa prawna przedsiębiorców

Nasza kancelaria radców prawnych specjalizuje się prawnej obsłudze przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Olsztyna i okolic. Udzielamy usług prawnych dotyczących różnych dziedzin prawa. Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw (np. spółek cywilnych), jak i do dużych przedsiębiorstw zatrudniających nawet kilkaset pracowników i organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą. Specjalizujemy się w zakresie takich dziedzin prawa jak np. prawo własności przemysłowej, prawo zamówień publicznych, prawo zobowiązań, ograniczone prawa rzeczowe, ochrona dóbr osobistych, prawo autorskie, prawo upadłościowe, prawo budowlane i prawo pracy. Kancelaria radców prawnych oferuje także reprezentowanie przed organami administracji publicznej, bieżąca obsługa istniejących podmiotów, pomoc w postępowaniu sądowym, reprezentowanie firmy w postępowaniach oraz porady prawne w takich sprawach jak np. dochodzenie roszczeń podział majątku wspólnego, mediacyjnych, zniesienie współwłasności, przekształcenia spółek, tworzenie spółek prawa handlowego i ochrona własności. Zajmujemy się także ochroną danych osobowych w firmach oraz pomagamy przedsiębiorcom uzyskać odszkodowania i zadośćuczynienia.

Kancelaria prawna z zakresu prawa rodzinnego

Nasza kancelaria adwokacka to gwarancja profesjonalnej pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego. Sprawy rodzinne dotyczące takich skutków prawnych jak rozwód, podział majątku czy opieka nad dziećmi może prowadzić tylko kancelaria adwokacka, która posiada wieloletnie doświadczenie. Prawo rodzinne to bardzo ważna część prawa cywilnego, która reguluje stosunki między rodzicami i dziećmi oraz pomiędzy samymi małżonkami. Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących prawa rodzinnego i poza udzieleniem porad prawnych przygotowujemy dla naszych klientów pisma procesowe, przedstawiamy ich przed sądem oraz oferujemy sporządzanie opinii prawnych. Zapewniamy profesjonalne usługi prawne pomagające rozwiązać problemy dotyczące najważniejszych obszarów życia człowieka. Wyróżnia nas również darmowa wycena pomocy prawnej, którą mogą otrzymać wszyscy potencjalni klienci, przed nawiązaniem współpracy.

Zobacz pełną ofertę

Radca prawny w Olsztynie – obsługa klientów indywidualnych

Nasza kancelaria radców prawnych to nie tylko obsługa prawna przedsiębiorców, ale również specjalistyczna pomoc dla klientów indywidualnych. Możesz się do nas zwrócić, niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą. Angażujemy się w sprawy z zakresu prawa rodzinnego oraz w zakresie prawa karnego. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać sprawy spadkowe, sprawy rodzinne, sprawy o ustalenie ojcostwa, sprawy o podziały majątku, sprawy rozwodowe, sprawy o opiekę nad dzieckiem oraz sprawy z zakresu prawa pracy. Gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Reprezentujemy klientów w postępowaniu sądowym oraz udzielamy profesjonalnych porad prawnych, co prowadzi do najlepszej ochrony interesów naszych klientów.

Prawnik Olsztyn

Kancelaria prawna zapewnia kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego oraz w zakresie prawa karnego. Kancelaria radcy prawnego świadczy usługi prawne jak np. reprezentowanie klientów przed sądem oraz przygotowanie pism procesowych. Czasem pomoc kancelarii prawnych ogranicza się tylko do porady prawnej, ponieważ uzyskane informacje pozwalają na rozwiązanie problemu bez wchodzenia na drogę sądową. Kancelarie prawne to najlepsze miejsce na otrzymanie porad prawnych. Nasza kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w takiej dziedzinie jak prawo cywilne, które reguluje praktycznie wszystkie aspekty życia.

Skorzystaj z porady prawnej u adwokata lub radcy prawnego w Olsztynie!

Kontakt

Kancelaria adwokacka – rozwiążemy Twój problem z zakresu prawa rodzinnego

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w sprawach w zakresie prawa cywilnego i udzielaniu związanych z nimi porad prawnych. Jedną z głównych gałęzi prawa cywilnego jest prawo rodzinne. Reguluje ono m.in. stosunki małżeńskie oraz stosunki między rodzicami i dziećmi. Usługi kancelarii adwokackiej z zakresu prawa rodzinnego obejmują m.in. prowadzenie spraw cywilnych związanych z rozwodami, orzeczeniem opieki nad małoletnimi dziećmi, obowiązkiem alimentacyjnym, ustalenie ojcostwa oraz wszelkie sprawy związane z adopcją i opieką nad dziećmi. Nasza kancelaria prawna posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, dlatego możemy zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie. Kancelaria adwokacka oferuje profesjonalną pomoc prawną, która obejmuje nie tylko porady prawne, ale również przygotowanie pism sądowych, reprezentowanie klienta przed sądami oraz prowadzenie spraw na podstawie pełnomocnictwa.

Kancelaria prawna w Olsztynie – porady z zakresu prawa cywilnego i prawa karnego

Specjalizacja kancelarii radcy prawnego w Olsztynie obejmuje różne gałęzi prawa cywilnego. Nasza kancelaria prawna zapewnia nie tylko profesjonalne porady prawne, ale oferuje również sporządzenie analiz i opinii prawnych, sporządzanie umów cywilnoprawnych, udział w negocjacjach między stronami oraz w postępowaniach mediacyjnych, reprezentowanie klientów przed sądami i urzędami oraz sporządzanie pism procesowych. Nasza kancelaria reprezentuje klientów i udziela porad prawnych w sprawach cywilnych dotyczących m.in. rozwodów, podziału majątku, nabycia i udziału w spadku, zniesienia współwłasności, eksmisji, ustanowienia służebności, ubezwłasnowolnienia, upadłości konsumenckiej, oraz przy dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień. Specjalizujemy się również w takich gałęziach prawa jak m.in. prawo pracy i prawo gospodarcze. Porady prawne udzielamy także w przypadku spraw dotyczących prawa spadkowego. Oddzielną dziedziną prawa, którą się zajmujemy, jest prawo karne. Jeśli Ty lub Twój bliski znaleźliście się w trudnej sytuacji życiowej, możecie poprosić o pomoc naszą kancelarię prawną i uzyskać profesjonalną pomoc radcy prawnego.

 

PDtax – Kancelaria prawnicza Olsztyn

Kancelarie prawne zapewniają klientom szeroki zakres usług prawniczych. Co ważne, kancelaria radców prawnych to pierwsze miejsce, do którego warto się udać nie tylko w przypadku zaistnienia problemów prywatnych, ale również w sytuacji, kiedy nie masz pewności, czy dana czynność prawna nie doprowadzi do dotkliwych sankcji. Konsultacje z radcą prawnym to sposób na uniknięcie wielu przykrych konsekwencji prawnych i finansowych.

Radca prawny i Adwokat w jednym miejscu – dlaczego warto z nami współpracować?

Problemy prawne to coś, czego zdecydowana większość z nas stara się unikać. Czasem zdarza się jednak, że będziesz potrzebować kompleksowej pomocy prawnej, niezależnie od tego, czy dana sytuacja wynikła z Twojej winy. Kancelaria Prawna PDtax – oferuje usługi prawne dostosowane do indywidualnych potrzeb osób prywatnych. Nasza kancelaria prawna zapewnia profesjonalne i dedykowane doradztwo dostosowane do specyfiki firmy oraz potrzeb klientów i sytuacji, w której się znaleźli. Współpraca z naszą kancelarią to również duża oszczędność czasu. Współpraca z naszą kancelarią to również duża oszczędność czasu. Dodatkowo, w przypadku stałej współpracy gwarantujemy priorytetową obsługę stałych klientów. Kiedy w firmie pojawiają się sytuacje, które zwiastują proces sądowy, szybkość i wybór odpowiednich działań mają kluczowe znaczenie. Nawiązując współpracę z naszą kancelarią, warto również pamiętać, że w niejednokrotnie samo wysłanie pisma z ramienia kancelarii pomaga w szybkim rozwiązaniu sprawy na etapie przedsądowym. Nasza kancelaria adwokacka przygotuje dla Ciebie pisma sądowe oraz będzie Cię reprezentować przed sądami i organami administracji państwowej.

PDtax kieruje swoje usługi zarówno dla osób fizycznych, prawnych, jak i dla przedsiębiorstw oraz instytucji.

Optymalizacja podatkowa lub obsługa prawna z PDtax -zapraszamy na konsultację!

Kontakt