Doradztwo Prawne

Problemy natury prawnej spotykają przedsiębiorców na wielu płaszczyznach. Skomplikowany system prawny, mnogość przepisów, a także brak jednolitych interpretacji sprawia, iż prowadzenie działalności w jakiejkolwiek formie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i zaangażowania. Bardzo często przekłada się to na brak efektywnych rezultatów, który poważnie utrudnia i komplikuje prawidłowe funkcjonowanie firmy.

Dlatego też, celem uniknięcia powyższych problemów proponujemy skorzystanie z usług osób posiadających gruntowne przygotowanie teoretyczne jak i ja praktyczne, które umożliwi wprowadzenie właściwych rozwiązań danej sytuacji, a niejednokrotnie zapobiegnie też finansowej starcie, będącej konsekwencją błędnej, samodzielnej analizy. PD Tax świadczy bieżącą i kompleksową obsługę prawną dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są polskie i międzynarodowe podmioty gospodarcze z różnych branż i sektorów przemysłu.

Świadczymy usługi doradcze z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego i handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, zagadnień podatkowych oraz innych dziedzin związanych z działalnością gospodarczą naszych Klientów. Wysoka jakość naszych usług to efekt doświadczenia, zaangażowania i wysokich kwalifikacji merytorycznych naszych specjalistów. Myślimy innowacyjne, poszukujemy rozwiązań, które będą najlepiej odpowiadały wysokim wymaganiom naszym Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, jak również zapewniając rzetelną pomoc i wsparcie przez cały okres współpracy. Nasza wiedza, kwalifikacje, doświadczenie i sposób pracy pozwala doradzać przy złożonych ekonomicznie, prawnie i podatkowo przedsięwzięciach gospodarczych.

Wyróżnia nas wysoka precyzja, szybkość działania oraz profesjonalizm. Dzięki indywidualnemu i niezwykle starannemu podejściu do problemów prawnych PD Tax zyskała zaufanie swoich klientów. Naszym priorytetem jest zapewnienie najdogodniejszej dla klienta formy pomocy prawnej. Zwracamy uwagę nie tylko na literalne brzmienie przepisów, ale również na praktyczne ich zastosowanie w każdej, indywidualnej sprawie. W swojej pracy kierujemy się etyką zawodową, a także wypracowanym profesjonalizmem. Gwarantujemy pełną poufność i zachowanie tajemnicy zawodowej.

W ramach doradztwa prawnego oferujemy zarówno prowadzenie sprawy połączone z reprezentacją przed Sądem, jak również jednorazowe porady prawne. Nasze doradztwo obejmuje w szczególności:

  • tworzenie krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych,
  • przygotowanie i negocjacje umów handlowych z kontrahentami,
  • łączenia, restrukturyzacje oraz likwidacje przedsiębiorstw,
  • obsługę korporacyjną spółek,
  • zmiany struktury właścicielskiej spółek,
  • stałą obsługę prawną na terenie Polski i poza granicami kraju,
  • sporządzanie opinii i analiz prawnych,
  • indywidualne porady prawne.

Nasza oferta skierowana jest do:

  • korporacji oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw sektora prywatnego
  • klientów indywidualnych o potrzebach biznesowych

Zapraszamy na darmową konsultację, skontaktuj się z nami!

Kontakt